Можу порадити цей магазин! Швидко зв'язались, швидко відправили. Пороги отримав. Товщина металу дійсно 1,2 мм, профіль той що треба. Сподіваюся, що сама сталь гарної якості і за рік не згниє.
Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук! Метал хороший, щоб він довго прослужив, поріг після зварювання на машині необхідно правильно обробити!
Сергій Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все супер
Олексій У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отримав порог на KIA Cerato,сподобалась якість виготовлення,товщина металу,формовка.Штамп чіткий,рівний. Як буду вварювати на автівку подивлюсь на відповідність усім формам та доповню відгук. Продавцю велика подяка!
Комментарий продавца
Дякую і Вам за замовлення та відгук. Всього найкращого!
уже не первый раз заказывал у этой компании продукцию всегда всё подходит чётко, работают быстро, связываются почти сразу, продавца рекомендую. Но в этот раз я про быковал, меня подвели с финансированием и авто не пришло ко мне и я не смог забрать и установить запчасти😭, но с поставщиком договорились что я заглажу свою вину 🍻
Отзывы о компании UKRAUTOPROFIL
Можу порадити цей магазин! Швидко зв'язались, швидко відправили. Пороги отримав. Товщина металу дійсно 1,2 мм, профіль той що треба. Сподіваюся, що сама сталь гарної якості і за рік не згниє.
Доброго дня. Дякую за відгук! Метал хороший, щоб він довго прослужив, поріг після зварювання на машині необхідно правильно обробити!
все супер
Отримав порог на KIA Cerato,сподобалась якість виготовлення,товщина металу,формовка.Штамп чіткий,рівний.
Як буду вварювати на автівку подивлюсь на відповідність усім формам та доповню відгук.
Продавцю велика подяка!
Дякую і Вам за замовлення та відгук. Всього найкращого!
Замовляв пороги ваз 2107,якість відмінна,рекоминдую!!!
уже не первый раз заказывал у этой компании продукцию всегда всё подходит чётко, работают быстро, связываются почти сразу, продавца рекомендую.
Но в этот раз я про быковал, меня подвели с финансированием и авто не пришло ко мне и я не смог забрать и установить запчасти😭, но с поставщиком договорились что я заглажу свою вину 🍻